Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Výlet 6.třída 2023 – Pevnost UH

Ve čtvrtek 8. 6. 2023 jsme se v ranních hodinách vydali dobýt Pevnost v Uherském Hradišti. Plni očekávání jsme se nejprve rozdělili na 3 týmy po 6 žácích. Pan lektor nám vysvětlil pravidla fungování v Pevnosti a po určení pořadí týmů se již mohl jeden z týmů vydat na tuto dobrodružnou cestu. Každý tým měl za úkol v časovém limitu 60 minut překonat a dostat se z 8 různých místností.

Na žáky čekaly zapeklité úkoly s šiframi, hledáním klíčů, luštění kódů k zámkům a jiné další pohybové aktivity a úkoly v zajímavém herním prostředí. Týmy, které čekaly na svou hru však nezahálely a plnily doplňkové cvičení s přesmyčkami, šiframi a logickými hádankami. Nakonec se všem podařilo splnit cvičení a obdržet sladkou odměnu.

Pevnost prošly úspěšně všechny 3 týmy, nejrychlejší tým dosáhl času 48 minut a k tomu získal 54 bodů. Všechny týmy měly velmi pěkné časy i skóre, dokázaly spolupracovat a povzbuzovat se, za což patří všem velká pochvala. Myslím, že jsme si tento zážitkový výlet velmi užili a odnášíme si zase nové nezapomenutelné vzpomínky.

Fotografie z akce naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Další příspěvky