Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Spouštíme nové webové stránky

Vážení rodiče a přátelé školy,

vítáme Vás na nových webových stránkách základní školy v Boršicích. Naším cílem bylo provést jejich celkovou modernizaci a úpravu podle aktuálních požadavků. Snad budou pro Vás naše stránky přehledné a budou se Vám líbit. Jejich grafický návrh vycházel z našeho nového loga. Samotný provoz je prozatím v testovacím období, snažíme se vyladit případné nedostatky, tak aby splňovaly očekávání a představy moderního komunikačního nástroje školy s veřejností.

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu a případné připomínky.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Další příspěvky

Kariérní poradenství pro osmáky

V pondělí 29. května 2023 jsme našim osmákům nabídli besedu s profesionální kariérní poradkyní Silvou Štěpitovou. Dvouhodinová beseda se skládala jak z přednášky a předávání