Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Projektový den: Tři králové v 1. A a 1. B

V pátek 6. ledna 2023 se v 1. A i 1. B uskutečnil projektový den s názvem Tři králové. Žáci se seznámili s tradicí Tří králů, zhlédli pohádku: Jak to bylo na Tři krále, naučili se píseň My tři králové. V matematice a českém jazyce plnili různé úkoly. Zahráli si stolní hru, při které splněním úkolů doputovali do Betléma. Zkusili si také navrhnout, jaké dary by přinesli Ježíškovi. Na památku dnešního dne si vyrobili svoji korunu a nechyběla krásná omalovánka.

Fotografie, jak se projektový den vydařil, si můžete prohlédnout zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9342932

 

Mgr. Alena Rathúská a Mgr. Lenka Janíková

Další příspěvky