Projekt Youth 4 Impact na naší škole

Naše škola v příštím týdnu od pondělí 22. ledna do pátku 26. ledna 2024 přivítá v rámci projektu Youth 4 Impact (dříve Edison) zahraniční studenty. Hosté z různých zemí (Německo, Indonésie, Taiwan a Gruzie) budou navštěvovat jednotlivé třídy a seznamovat naše žáky s kulturou, geografií a sociálními zvyky svých zemí. Kromě prezentace svých států budou s žáky diskutovat na různá témata. Veškerá konverzace bude probíhat v anglickém a německém jazyce, což bude možnost ověřit si svoje cizojazyčné znalosti i dovednosti. Tento projekt zaštiťuje organizace AISEC. https://www.aiesec.cz/.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Deváťáci a beseda s lékárnicí

Ve čtvrtek 25. dubna 2024 odpoledne jsme pro naše vycházející žáky připravili dvouhodinovou besedu s vedoucí lékárny magistrou Petrou Dostálovou. Paní lékárnice se nám nejdříve