Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Projekt Youth 4 Impact na naší škole

Naše škola v příštím týdnu od pondělí 22. ledna do pátku 26. ledna 2024 přivítá v rámci projektu Youth 4 Impact (dříve Edison) zahraniční studenty. Hosté z různých zemí (Německo, Indonésie, Taiwan a Gruzie) budou navštěvovat jednotlivé třídy a seznamovat naše žáky s kulturou, geografií a sociálními zvyky svých zemí. Kromě prezentace svých států budou s žáky diskutovat na různá témata. Veškerá konverzace bude probíhat v anglickém a německém jazyce, což bude možnost ověřit si svoje cizojazyčné znalosti i dovednosti. Tento projekt zaštiťuje organizace AISEC. https://www.aiesec.cz/.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

 

Další příspěvky

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr

Vážení rodiče, rád bych Vám poděkoval za podporu během našeho jednodenního sběru starého papíru, který proběhl minulý čtvrtek. Podařilo se nám společně nasbírat celkové množství

Beseda s paní poslankyní Ochodnickou

V pondělí 6. 5. 2024 navštívila naši školu paní poslankyně Mgr. Martina Ochodnická v doprovodu představitelů obce. Za přítomnosti žáků 2. stupně s ní proběhla na hale