Projekt Youth 4 Impact na naší škole

Naše škola v příštím týdnu od pondělí 22. ledna do pátku 26. ledna 2024 přivítá v rámci projektu Youth 4 Impact (dříve Edison) zahraniční studenty. Hosté z různých zemí (Německo, Indonésie, Taiwan a Gruzie) budou navštěvovat jednotlivé třídy a seznamovat naše žáky s kulturou, geografií a sociálními zvyky svých zemí. Kromě prezentace svých států budou s žáky diskutovat na různá témata. Veškerá konverzace bude probíhat v anglickém a německém jazyce, což bude možnost ověřit si svoje cizojazyčné znalosti i dovednosti. Tento projekt zaštiťuje organizace AISEC. https://www.aiesec.cz/.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr