Preventivní beseda s Policií ČR

V úterý 9. ledna 2024 se uskutečnila ve 2.A i 2.B beseda s PČR pod názvem Policista je náš kamarád. Obsahem besedy byla bezpečnost a chování v silničním provozu. Nechyběly ani praktické ukázky chování vzhledem k nenadálé situaci, která může nastat, např. ztráta kola, seznámení s tísňovými linkami, pravidla chodec a cyklista, výbava kola a jiné. Žáci si mohli vyzkoušet části oblečení např. čepici, vestu, ale i pro žáky atraktivní pouta. Beseda žáky zaujala, mnozí uvažují o tom, že by se v budoucnu také stali policisty. Děkujeme za poutavou besedu paní por. Bc. Mileně Šabatové.

Fotografie zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/10937122

Mgr. Lenka Janíková, Mgr. Alena Rathúská

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém