Na škole se dnes neslo poslední zvonění ve veselém duchu. Deváťáci obešli třídy, rozdávali barevné balonky a svými nápaditými kostýmy vykouzlili úsměv na tváři každému, koho potkali. Chodby a třídy školy ožily smíchem a dobrou náladou.
Zvlášť malí žáci si tuto návštěvu užili naplno, s deváťáky si i zatančili. Celá akce se nesla v přátelské atmosféře a byla krásnou tečkou za jednou životní etapou. Fotografie z akce ZDE.
Mgr. Vojtěch Duda




