Návštěva předškoláků z MŠ Boršice v 1. A a 1. B

Ve středu 19. 4. 2023 nás navštívili předškoláci z MŠ Boršice a zapojili se do výuky českého jazyka. Žáci z prvních tříd jim ukázali, jak se ve škole sedí, hlásí se, čte, drží tužka či pero a spoustu jiných dovedností. Mimo jiné v 1. A děti ze školky shlédly pohádku  O budce, v 1. B si vyrobily skládanku. V obou třídách si všichni společně zacvičili a zazpívali, hledali odlišnosti na obrázcích a další aktivity, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

učitelky 1. tříd

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách