Návštěva předškoláků z MŠ Boršice v 1. A a 1. B

Ve středu 19. 4. 2023 nás navštívili předškoláci z MŠ Boršice a zapojili se do výuky českého jazyka. Žáci z prvních tříd jim ukázali, jak se ve škole sedí, hlásí se, čte, drží tužka či pero a spoustu jiných dovedností. Mimo jiné v 1. A děti ze školky shlédly pohádku  O budce, v 1. B si vyrobily skládanku. V obou třídách si všichni společně zacvičili a zazpívali, hledali odlišnosti na obrázcích a další aktivity, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

učitelky 1. tříd

Bobřík informatiky 2023

V průběhu listopadu letošního roku k nám do školy opět zavítala soutěž Bobřík informatiky. Soutěžilo se ve 4 kategoriích a soutěže se zúčastnili žáci 4.

Zjišťujeme pH 🧪

V chemii 9. ročníku jsme si vyzkoušeli, jak se dá určit kyselost a zásaditost různých roztoků. Připravili jsme si do zkumavek několik různých látek např.

Stávka – 27. 11. 2023

Vážení rodiče, na základě společné porady všech zaměstnanců jsme se rozhodli aktivně zapojit do plánované stávky v pondělí 27. listopadu. V tento den bude provoz

SORUDO – kurz sebeobrany pro 6. třídu

Ve středu 22. listopadu měli žáci 6. třídy možnost absolvovat jednodenní kurz sebeobrany zajištěný organizací Sorudo. V praxi si žáci vyzkoušeli, jak reagovat v nebezpečných