Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Návštěva předškoláků z MŠ Boršice v 1. A a 1. B

Ve středu 19. 4. 2023 nás navštívili předškoláci z MŠ Boršice a zapojili se do výuky českého jazyka. Žáci z prvních tříd jim ukázali, jak se ve škole sedí, hlásí se, čte, drží tužka či pero a spoustu jiných dovedností. Mimo jiné v 1. A děti ze školky shlédly pohádku  O budce, v 1. B si vyrobily skládanku. V obou třídách si všichni společně zacvičili a zazpívali, hledali odlišnosti na obrázcích a další aktivity, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

učitelky 1. tříd

Další příspěvky

Kariérní poradenství pro osmáky

V pondělí 29. května 2023 jsme našim osmákům nabídli besedu s profesionální kariérní poradkyní Silvou Štěpitovou. Dvouhodinová beseda se skládala jak z přednášky a předávání