Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Ježíškova dílna a vánoční jarmark – 2. a 3. třída

V pondělí navštívily 2. třídy a 3. třída Ježíškovy dílničky, které uspořádal DDM Šikula z Uherského Hradiště. Celá akce proběhla na Klubu kultury. Děti si zde vyrobily různé vánoční dárečky a ukázaly, jak jsou samostatní a šikovní. Všichni měli radost z vlastnoručních výrobků, na některých si i hned pochutnali.

Zajímavá byla hned ranní cesta do Uherského Hradiště. Třetí třída se tam dopravila díky ochotě některých rodičů (pana Zemánka, Mikuly, Klučky, Vajčnera) a panu místostarostovi, kteří nás do města přivezli. Všem bychom tímto chtěli moc poděkovat za velmi vstřícný přístup a ochotu.

Po dílničkách jsme přešli na Vánoční jarmark, který probíhal na Masarykově náměstí. Ve stáncích zde prodávali výrobky tradičních lidových tvůrců i krajové kulinářské speciality. Nechyběla ani prohlídka a focení u vánočního stromečku a betléma. Děti měly také možnost samy si prohlédnout jarmark a něco si nakoupit.

Celá akce se nám skvěle vydařila, všichni jsme odjížděli domů s příjemnými zážitky.

Fotohttps://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/10806289

 

Mgr. Lenka Vavrušová, Mgr. Alena Rathúská a Mgr. Lenka Janíková

Další příspěvky

Český den proti rakovině 2024

Dne 15. 5. 2024 proběhla již tradiční sbírka, ve které se nám podařilo vybrat nádherných 10 285,- Kč! Což je ještě víc než v loňském

Africká kultura pro 1. stupeň

Ve čtvrtek 23. 5. 2024 celý první stupeň zavítal až do daleké Afriky v rámci pásma s názvem Africká kultura. Z Afrického Konga k nám

Den s Evropskou unií

Milí rodiče a přátelé naší školy, minulý týden v pátek 17. května 2024 proběhly oslavy výročí vstupu České republiky do Evropské unie. Nesměle mohu tuto

Den šílených účesů

V úterý 21. května se uskutečnila na naší škole další akce z projektu Hrdé školy. Každý, kdo se chtěl této akce zúčastnit, musel popustit uzdu