Florbal Buchlovice 2023 – 2. stupeň

V pátek 1. prosince 2023 se vybraní žáci druhého stupně zúčastnili florbalového turnaje v Buchlovicích. v prvním zápase jsme změřili své síly se žáky z Osvětiman a získali první výhru 1:0.  Stejný výsledek se opakoval i ve druhém zápase s Velehradem. Třetí zápas proti Buchlovicím jsme vyhráli 6:0. Nyní bylo jasné, že poslední utkání je finále o vítězství v turnaji. Po základní hrací době byl stav 2:2. Rozhodovalo se tedy až v prodloužení zápasu, kde jsme bohužel zůstali tím smutnějším týmem. I tak celkové druhé místo, je krásný výsledek. Všichni žáci předvedli perfektní výkony a vyzdvihnout musím také výkon brankáře Václava Mikuly, který svými zákroky exceloval.

Sestava: Václav Mikula, Antonín Vavřiník, Vojtěch Křápek, Tomáš Hrobař, Kryštof Jurčík, Oliver Jurčík, Serhii Kutsyn, Vojtěch Mazura

Foto zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/10758701

Mgr. Veronika Sedlářová

Sportovní den pro 1. a 2. třídy