Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Florbal Buchlovice 2023 – 2. stupeň

V pátek 1. prosince 2023 se vybraní žáci druhého stupně zúčastnili florbalového turnaje v Buchlovicích. v prvním zápase jsme změřili své síly se žáky z Osvětiman a získali první výhru 1:0.  Stejný výsledek se opakoval i ve druhém zápase s Velehradem. Třetí zápas proti Buchlovicím jsme vyhráli 6:0. Nyní bylo jasné, že poslední utkání je finále o vítězství v turnaji. Po základní hrací době byl stav 2:2. Rozhodovalo se tedy až v prodloužení zápasu, kde jsme bohužel zůstali tím smutnějším týmem. I tak celkové druhé místo, je krásný výsledek. Všichni žáci předvedli perfektní výkony a vyzdvihnout musím také výkon brankáře Václava Mikuly, který svými zákroky exceloval.

Sestava: Václav Mikula, Antonín Vavřiník, Vojtěch Křápek, Tomáš Hrobař, Kryštof Jurčík, Oliver Jurčík, Serhii Kutsyn, Vojtěch Mazura

Foto zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/10758701

Mgr. Veronika Sedlářová

Další příspěvky

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr

Vážení rodiče, rád bych Vám poděkoval za podporu během našeho jednodenního sběru starého papíru, který proběhl minulý čtvrtek. Podařilo se nám společně nasbírat celkové množství

Beseda s paní poslankyní Ochodnickou

V pondělí 6. 5. 2024 navštívila naši školu paní poslankyně Mgr. Martina Ochodnická v doprovodu představitelů obce. Za přítomnosti žáků 2. stupně s ní proběhla na hale