Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Čertí den v druhých třídách

5. prosince, v předvečer svátku sv. Mikuláše, proběhl projektový čertí den v 2. A i 2. B. Žáci se proměnili v malé čertíky a andílky, i když někde to bylo právě naopak, čertík se stal na chvíli andílkem…

V rámci projektového vyučování žáky čekalo spoustu čertovských i mikulášských úkolů. Taky jsme zhlédli poučné video o tradici svátku sv. Mikuláše, zpívali, recitovali, tančili. Vyvrcholením byla návštěva mikulášské družiny s Mikulášem a čerty, při které nechyběla nadílka. Ta byla doplněna i nadílkou z třídního adventního kalendáře. Den proběhl vesele a žáci už se těší na večerní překvapení v rodinném kruhu.

Fotogalerii naleznete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/10776871

 

Mgr. Lenka Janíková, Mgr. Alena Rathúská

Další příspěvky

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr

Vážení rodiče, rád bych Vám poděkoval za podporu během našeho jednodenního sběru starého papíru, který proběhl minulý čtvrtek. Podařilo se nám společně nasbírat celkové množství

Beseda s paní poslankyní Ochodnickou

V pondělí 6. 5. 2024 navštívila naši školu paní poslankyně Mgr. Martina Ochodnická v doprovodu představitelů obce. Za přítomnosti žáků 2. stupně s ní proběhla na hale