Bobřík informatiky 2023

V průběhu listopadu letošního roku k nám do školy opět zavítala soutěž Bobřík informatiky. Soutěžilo se ve 4 kategoriích a soutěže se zúčastnili žáci 4. až 9. třídy v rámci hodin informatiky. Soutěž proběhla formou online testu pro žáky, kde bylo 12 praktických úloh. Úlohy byly zaměřeny na rozhodování, řešení problému, logické uvažování, základy programování. Cvičení byly pro žáky snadno ovladatelné. Test je udělán atraktivní formou a úkoly jsou i prakticky zaměřeny. Takto dopadl letošní ročník:

kategorie MINI (4.třída)

1.místo – Viktorie Halabrinová (109 bodů)

2.místo – Tereza Tománková (106 bodů)

3.místo – Barbora Petříková (99 bodů)

kategorie BENJAMIN (5. + 6.třída)

1.místo – Matyáš Brázdil (169 bodů)

2.místo – Martin Vu Duc Huy (165 bodů)

3.místo – Tereza Bosáková (158 bodů)

kategorie KADET (7. + 8.třída)

1.místo – Matouš Sýkora (150 bodů)

2.místo – Adam Čajka (115 bodů)

3.místo – Kateřina Petříková (103 bodů)

kategorie JUNIOR (9.třída)

1.místo – Adriana Pfefferová (99 bodů)

2.místo – Adéla Zelinková (89 bodů)

3.místo – Michaela Koryčánková

Všem výhercům moc gratuluji a těším se na další ročník! Několik fotografií ze soutěže naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr