Bobřík informatiky 2022

V listopadu za námi opět přišla soutěž Bobřík informatiky 2022. Tato soutěž prověří žáky v řešení různých úkolů zaměřených na rozvoj informatického a logického myšlení.  Úkoly jsou praktické a jednoduché na ovládání. Žáci se tak mohli v hodinách informatiky popasovat s touto letošní výzvou. Soutěžilo se ve 3 kategoriích: MINI (4. + 5.třída), BENJAMIN (6. + 7.třída) a KADET (8. + 9.třída). Zde jsou letošní výsledky:

kategorie MINI (4. + 5.třída):

1. místo – Ondřej Pavelka (160 bodů)

2. místo – Filip Frýbort a Tereza Bosáková (oba shodně 156 bodů)

3. místo – Jakub Jurčík (151 bodů)

kategorie BENJAMIN (6. + 7. třída)

1. místo – Klára Pernicová (168 bodů)

2. místo – Vladimír Tomeček (160 bodů)

3. místo – Ondřej Hrušák (149 bodů)

kategorie KADET (8. + 9.třída)

1. místo – Petr Burša (156 bodů)

2. místo – Tereza Pernicová (117 bodů)

3. místo –  Radim Knap (116 bodů)

Žáci předvedli v této soutěži pěkné výkony a nejlepší obdrželi hodnotné ceny. Několik fotografií z akce naleznete ZDE. Letošní ročník nám tedy již dal sbohem a my se těšíme na ten příští! Lovu bobříků zdar!

Mgr. Vojtěch Duda

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách