Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení, aby se setkali s žáky osmých tříd a uvedli je do možností studia na středních zdravotnických školách, vyšších odborných, případně vysokých školách. Také letos tomu nebylo jinak, a tak jsme se sešli ve středu 10. dubna 2024. Dva zaměstnance Nemocnice UH doplnily dvě studentky Střední zdravotnické školy UH. Kromě teorie si žáci vyzkoušeli i praktický kvíz, kdy poznávali pár zdravotnických pomůcek a hledali jejich využití při léčbě pacienta.

Touto besedou jsme s osmáky zahájili přípravu na budoucí povolání v rámci kariérního poradenství. V dalších měsících budeme pokračovat tak, aby v lednu 2025 mohli žáci zodpovědně odevzdat přihlášky na své budoucí školy.

Pár fotek z této vzdělávací besedy naleznete zde.

Den s Evropskou unií

Milí rodiče a přátelé naší školy, minulý týden v pátek 17. května 2024 proběhly oslavy výročí vstupu České republiky do Evropské unie. Nesměle mohu tuto

Den šílených účesů

V úterý 21. května se uskutečnila na naší škole další akce z projektu Hrdé školy. Každý, kdo se chtěl této akce zúčastnit, musel popustit uzdu