Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

T-Mobile běh 2023

Dne 27. června 2023 se základní škola Františka Horenského zúčastnila T-Mobile olympijského běhu. V 8:30 odstartovaly první třídy, jejichž trať měřila 300 metrů. Druhá a třetí třída letos T-Mobile běh vynechali a to z důvodu závěrečné hodiny plavání. Čtvrté a pátá třída běžela vzdálenost 500 metrů. Žáci druhého stupně zakončili sportovní dopoledne během na tisíc metrů. Jako každý rok byla vidět obrovská snaha většiny zúčastněných. Z každé třídy jsme vyhlásili tři nejrychlejší, kteří byli náležitě oceněni. V nejlepším čase na druhém stupni doběhl žák sedmé třídy – Vojtěch Křápek a to v čase 3:33:67. Nejlepší dívka druhého stupně byla Zuzana Pavlíková ze šesté třídy s časem 4:11:79. Medaili a sladkost obdrželi všichni účastnící T-Mobile běhu. Děkuji všem zúčastněným za snahu a těším se na další ročníky.

Fotografie a výsledky naleznete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9979929

 

 

Mgr. Veronika Sedlářová

Další příspěvky

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,