T-Mobile běh 2023

Dne 27. června 2023 se základní škola Františka Horenského zúčastnila T-Mobile olympijského běhu. V 8:30 odstartovaly první třídy, jejichž trať měřila 300 metrů. Druhá a třetí třída letos T-Mobile běh vynechali a to z důvodu závěrečné hodiny plavání. Čtvrté a pátá třída běžela vzdálenost 500 metrů. Žáci druhého stupně zakončili sportovní dopoledne během na tisíc metrů. Jako každý rok byla vidět obrovská snaha většiny zúčastněných. Z každé třídy jsme vyhlásili tři nejrychlejší, kteří byli náležitě oceněni. V nejlepším čase na druhém stupni doběhl žák sedmé třídy – Vojtěch Křápek a to v čase 3:33:67. Nejlepší dívka druhého stupně byla Zuzana Pavlíková ze šesté třídy s časem 4:11:79. Medaili a sladkost obdrželi všichni účastnící T-Mobile běhu. Děkuji všem zúčastněným za snahu a těším se na další ročníky.

Fotografie a výsledky naleznete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9979929

Mgr. Veronika Sedlářová

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina