Suit-up den

V úterý 17.10. se v rámci akcí Hrdé školy konal Suit-up den. Žáci měli možnost ukázat se v jiném světle, obléct se do slavnostního oblečení a podpořit tak mezinárodní Suit-up měsíc, kterého se účastní i známé osobnosti, např. pan Ladislav Špaček.

Na to, jak to všem žákům slušelo, se můžete podívat ZDE.

Mgr. Jana Habartová

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách