Slavnostní zahájení školního roku 2023/2024

V pondělí 4. 9. 2023 byl ve sportovní hale slavnostně zahájen školní rok 2023/2024, jehož se zúčastnili i zástupci obce. Uvítali jsme nové prvňáčky a jejich patroni jim předali pomyslný klíč ke vstupu do školy. Pan ředitel představil všechny pedagogické pracovníky i správní zaměstnance. Prvňáčci poté přešli do svých kmenových tříd, kde se podepsali do obecní kroniky a poprvé zasedli do školních lavic.

Přejeme všem žákům i pedagogům úspěšný vstup do nového školního roku. A rodičům mnoho trpělivosti.

Fotografie z akce naleznete ZDE.

třídní učitelky 1. tříd

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina