Piškvorky

Dne 14.11.2023 jsme se vydali s vybranými žáky z 2. stupně na piškvorkový turnaj do Uherského Hradiště. Akci pořádal studentský spolek Student Cyber Games ve spolupráci s místním gymnáziem. Cílem této soutěže je rozvíjet logické myšlení, podpořit zdravou soutěživost u žáků a samozřejmě se u hry i pobavit. Žáci byli rozděleni do 3 týmů. První tým nesl název SLOVÁCKÉ PIŠKVORKE. Za něj statečně bojovali žáci z třídy 9.A – Matyáš Gajdoš, Albert Mikula a Kryštof Jurčík. Druhý tým HORENSKÉHO STŘELY reprezentovali Tadeáš Nečas, Tomáš Maleček a Marek Frýbort a třetí tým BORŠICKÁ TROJKA byl ve složení: Tereza Slováková, Dominika Jarošová a Martin Horák. Družstva se tak mohla utkat se silnou konkurencí z okolních škol a poměřit své schopnosti. Týmu SLOVÁCKÉ PIŠKOVORKE se podařilo postoupit do druhého kola a získat 5.místo. Ostatní týmy statečně bojovaly, ale nepostoupily. Soutěž jsme si každopádně všichni užili a odcházíme s nabytými novými zkušenostmi.

Marie Mrvová

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr