Loučení s patronátem

Ve středu 28. 6. proběhla poslední patronátní akce na Bažantnici. Žáci první a páté třídy si společně opekli špekáčky, zahráli si různé kolektivní i zábavné hry a spolupracovali ve skupině. Také prvňáčci svým patronům poděkovali za provázení různými akcemi v průběhu celého školního roku.

Školní rok uběhl jako voda a všichni už se těšíme na prázdniny. Veškeré akce proběhly bez problémů a v pohodě, za doprovodu dobré nálady.

Všem přejeme hezké prázdniny a úspěšný další školní rok!

Fotografie: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9984256

Mgr. Jana Habartová, Mgr. Lenka Janíková, Mgr. Alena Rathúská

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina