Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Já a moje tělo – projekt 5. třídy

V uplynulých dvou týdnech v naší třídě proběhl projekt s názvem Já a moje tělo. Žáci měli možnost učit se, pracovat ve skupinkách, sbírat informace o orgánových soustavách a vyrobit si modely orgánů. Součástí projektu byly také praktické ukázky učených soustav. Žáci měli možnost změřit si své tělo nebo délku trávicí soustavy. Díky pokusům jsme zjistili, jak funguje např. bušící chlopeň a na jakém principu pracují naše plíce. Jsme rádi, že nám náš kosterní maskot „Alfréd“ asistoval při výuce a byl nám oporou.

Projekt jsme zakončili hodnocením pracovních listů, orgánů a celkovým průběhem výuky.

Fotografie https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9563468

Mgr. Jana Habartová

Další příspěvky