„Hoď a objev svůj talent“

Během měsíce dubna se naše škola zúčastnila sportovní soutěže – „Hoď a objev svůj talent“, která se konala pod záštitou softbalového klubu Snails Kunovice. Úkole žáků, bylo hodit co nejdále tenisovým míčkem. Do soutěže se zapojilo celkem 126 tříd, což je dohromady více než 2000 žáků.

Vyhodnoceni byli tři nejlepší chlapci a děvčata z každého ročníku. Dále bylo porovnáno deset nejdelších hodů z každé třídy, čímž se zjistila nejlepší třída v každé věkové kategorii. Z naší školy se podařilo umístit dvěma žákům. V kategorii třetích tříd se na třetím místě umístil Jan Zimák a v kategorii osmých tříd se na druhém místě umístil Kryštof Jurčík. Oba obdrželi věcné ceny (diplom, sladkost a kelímek z ME). Všichni žáci, kteří se umístili do 10. místa, obdrželi pozvánku na trénink do softbalového klubu Snails Kunovice.

Mgr. Veronika Sedlářová

Africká kultura pro 1. stupeň

Ve čtvrtek 23. 5. 2024 celý první stupeň zavítal až do daleké Afriky v rámci pásma s názvem Africká kultura. Z Afrického Konga k nám

Den s Evropskou unií