Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

„Hoď a objev svůj talent“

Během měsíce dubna se naše škola zúčastnila sportovní soutěže – „Hoď a objev svůj talent“, která se konala pod záštitou softbalového klubu Snails Kunovice. Úkole žáků, bylo hodit co nejdále tenisovým míčkem. Do soutěže se zapojilo celkem 126 tříd, což je dohromady více než 2000 žáků.

Vyhodnoceni byli tři nejlepší chlapci a děvčata z každého ročníku. Dále bylo porovnáno deset nejdelších hodů z každé třídy, čímž se zjistila nejlepší třída v každé věkové kategorii. Z naší školy se podařilo umístit dvěma žákům. V kategorii třetích tříd se na třetím místě umístil Jan Zimák a v kategorii osmých tříd se na druhém místě umístil Kryštof Jurčík. Oba obdrželi věcné ceny (diplom, sladkost a kelímek z ME). Všichni žáci, kteří se umístili do 10. místa, obdrželi pozvánku na trénink do softbalového klubu Snails Kunovice.

Mgr. Veronika Sedlářová

 

Další příspěvky

Africká kultura pro 1. stupeň

Ve čtvrtek 23. 5. 2024 celý první stupeň zavítal až do daleké Afriky v rámci pásma s názvem Africká kultura. Z Afrického Konga k nám

Den s Evropskou unií

Milí rodiče a přátelé naší školy, minulý týden v pátek 17. května 2024 proběhly oslavy výročí vstupu České republiky do Evropské unie. Nesměle mohu tuto

Den šílených účesů

V úterý 21. května se uskutečnila na naší škole další akce z projektu Hrdé školy. Každý, kdo se chtěl této akce zúčastnit, musel popustit uzdu

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém