Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Návštěva ze Slovenska – projekt Erasmus+

Pokud jste dnes v Boršicích kráčeli kolem základní školy, možná jste si všimli, že na budově plápolají vlajky České republiky, Evropské unie a Slovenska. Naši školu totiž v rámci evropského projektu Erasmus+ poctili svojí návštěvou tři pedagogové a šest žáků ze spřátelené ZŠ Tvrdošín ze Slovenska. Naši hosté budou nejen poznávat Boršice a okolí, ale budou se také celý týden účastnit výuky společně s boršickými osmáky.

Mgr. Jiřina Grebíková

Další příspěvky

Kariérní poradenství pro osmáky

V pondělí 29. května 2023 jsme našim osmákům nabídli besedu s profesionální kariérní poradkyní Silvou Štěpitovou. Dvouhodinová beseda se skládala jak z přednášky a předávání