Den školníka

V úterý 26. září se v rámci akcí Hrdé školy uskutečnil Den školníka. Žáci i pedagogové měli možnost obléct se jako školník a tím ukázat, že jsou na školníka Tondu pyšní. A pyšných bylo také mnoho žáků,  kteří si nachystali malý dáreček.

Tento den jsme si moc užili a těšíme se na další akce Hrdé školy.

Fotografie zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/10430138

Mgr. Jana Habartová

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina