5. třída v knihovně Bedřicha Beneše Buchlovana

V pondělí 14. listopadu jsme se vydali na výlet do knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti. Paní knihovnice si pro páťáky připravila krásné povídání o žánrech fantasy, Sci-fi. Zazněli knihy jako Harry Potter, Letopisy Narnie nebo Hobit, kde žáci mohli nasbírat tipy na další četbu.  Celé povídání bylo propletené výukovými videi, které si žáci moc užili.

Děkujeme!

Mgr. Jana Habartová

Fotografie najdete ZDE.

Mikuláš 2022

V pondělí nás tradičně jako každý rok navštívila známá trojice – Mikuláš, čert a anděl. Zavítali do všech tříd prvního i druhého stupně a nezapomněli ani

Mikulášský jarmark 2022

Podzim se v pracovní a výtvarné výchově nesl v duchu velkých příprav na Mikulášský jarmark. Žáci spolu se svými učiteli vymýšleli a vytvářeli nejrůznější výrobky z různých materiálů.

Slavnost slabikáře

Ve čtvrtek 24. 11. v  1. A i 1. B proběhla Slavnost slabikáře. Den začal ukázkovou hodinou pro rodiče i prarodiče v obou třídách, kde