Slavnostní rozloučení s žáky 9.třídy 2022

Čtvrtek 23. 6. 2022 znamenal pro naše žáky 9.třídy velký den. Proběhlo slavnostní rozloučení na sportovní hale. Nejprve dostal prostor pan farář, který po dobou 2 let poskytoval žákům I.stupně prostory na kaplance. Za tuto službu byl i následně odměněn. Dále pozval pan ředitel na pódium zástupce obce, kteří také pronesli slavnostní proslov. 

Následně moderátoři z 9.třídy poděkovali všem učitelům formou drobným darů a uvedli sestříhané video, které zachycovalo průběh celého jejich vzdělávání formou vtipných momentek. Následně byla spuštěna prezentace s vtipným dotazníkem mezi deváťáky. 

Následovalo již samotné dekorování deváťáků šerpami, předávání pamětních listů a obecních darů. Poté bylo na programu překvapení pro žáky a závěrečné focení. Poslední tečkou tohoto slavnostního dne bylo symbolické vypouštění lodiček s poselstvím v potoce.

Všem letošním absolventům přejeme hodně štěstí, studijních úspěchů a nezapomenutelných zážitků v dalších životních etapách. Fotografie z akce naleznete ZDE.

                                                                                                                                                              Mgr. Vojtěch Duda

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz