Domácí úkoly

17. června 2019

• ČJ - malý PS str. 24/1
  • M - PS str. 33/7
  • Zítra - výlet paměťové instituce, sraz v 5:50 před dolní školou, odjezd v 6:00
  • Ve středu 19. června se koná T - Mobile běh. Sraz ve sportovním oblečení v 8:15 před školou (dolní budova).                                S sebou: triko + kraťasy, běžecké boty, batůžek + svačina, pití, pokrývka hlavy, opalovací krém, pouzdro s pastelkami.
  • Ve čtvrtek 20. června - všichni si přinesou velkou tašku na výkresy
  • V pondělí 24. června - vyučování bude jen do 11:55 z důvodu konání závěrečné klasifikační porady
  • V úterý 25. června - odevzdávání učebnic (Do tohoto dne prohlédnout si doma svoje učebnice - polepit uvolněné listy, vygumovat. Pokud někdo nějakou učebnici poničil nebo ztratil, je jeho povinností zakoupit novou učebnici a přinést do školy. )
  • Ve středu 26. června - sportovní dopoledne, vycházka do Stříbrnic
  • Ve čtvrtek 27. června - slavnostní zakončení škol. roku v hale (ocenění žáků za sběr a za reprezentaci školy na soutěžích)
  • V pátek 28. června - vydávání vysvědčení

20. června 2019

• ČJ - malý PS str. 27/3
  • Zítra výuka dle rozvrhu.

21. června 2019

• Od pondělí do čtvrtku - výuka do 12:00

Pondělí - vyučování (ČJ, M, čtení + psaní)

Úterý - odevzdávání učebnic

Středa - sportovní dopoledne (vydáme se do Stříbrnic na vycházku)

Čtvrtek - slavnostní zakončení školního roku + ocenění dětí reprezentující naší školu

Pátek - vydávání vysvědčení, zakončení v 9.00 hodin

Do úterý 25. června přinést čtenářský deník - budeme v něm pokračovat ve 4. i 5. třídě

25. června 2019

• Zítra sportovní dopoledne - vycházka do Stříbrnic. Sraz v 8:15 před školou, odchod v 8:20 od dolní školy, návrat kolem 12:00 k dolní škole. S sebou sportovní oblečení, pokrývku hlavy a pohodlnou obuv, batůžek, pití a svačina, opalovací krém, drobné kapesné na zmrzlinu nebo nanuk.
  • Čtvrtek - slavnostní zakončení v hale. Vzít si na sebe pěkné oblečení,  svačinu, pití, batůžek, pouzdro, deníček, malou hru.
  •               - kdo ještě nepřinesl vrátit nějaké učebnice nebo čtenářský deník, má ve čtvrtek poslední šanci
  •               - odevzdáte klíče od šatních skříní (můžete přímo s klíčenkou, abyste si klíče v září lépe poznali)
  • V pátek - 1. vyučovací hodinu se bude vydávat vysvědčení , přinést si pevnou složku
  •                - obědy se budou vydávat od 10:00 - 11:30

Děkuji všem rodičům za spolupráci během tohoto školního roku. Přeji Vám i dětem pěkné prázdniny!